- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló AMADA
- ›
- Hidraulikus guillotine olló AMADA ATF 2023
Hidraulikus guillotine olló AMADA ATF 2023
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1993 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5463 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 2450 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 2.3 mm |
| Minimális vágási vastagsága a fémlemez | 0.4 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 5.5 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































