- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló DURMA
- ›
- Hidraulikus guillotine olló DURMA VS 3006
Hidraulikus guillotine olló DURMA VS 3006
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2010 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 3080 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 6 mm |
| Maximum vágási szög | 2 st |
| Teljes teljesítmény igény | 11 kW |
| Gép magassága | 1950 mm |
| Gép hossza | 4100 mm |
| Gép szélessége | 3650 mm |
| A gép súlya | 8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |















































