- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló ERMAK
- ›
- Hidraulikus guillotine olló ERMAK CNC HVR 3100 x 13
Hidraulikus guillotine olló ERMAK CNC HVR 3100 x 13
| Nettó ár | 13911700 HUF |
| Az idegenforgalmi adó (ÁFA) | 23 % |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| terület | Dolnośląskie |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | Guillotine olló ERMAK › |
| Gyártó | ERMAK › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2008 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 3100 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 13 mm |
| Maximum vágási szög | 2 st |
| Száma bilincsek fémlemez | 14 db |
| Olajtartály kapacitás | 310 l |
| Gép magassága | 2260 mm |
| Gép hossza | 4215 mm |
| Gép szélessége | 2315 mm |
| A gép súlya | 13.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 60 | |
| Foot vezérlés | |
| Hidraulikus bilincsek fémlemez | |
| Sima beállítása a penge szög | |
| Központi kenés | |













































