- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló LOTZE
- ›
- Hidraulikus guillotine olló LOTZE KSSOHY 50
Hidraulikus guillotine olló LOTZE KSSOHY 50
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1966 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 12778746 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 5050 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 10 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 30 kW |
| Gép magassága | 2500 mm |
| Gép hossza | 5600 mm |
| Gép szélessége | 2450 mm |
| A gép súlya | 28 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































