- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló Metalkraft
- ›
- Hidraulikus guillotine olló Metalkraft MTBS 2100-40B
Hidraulikus guillotine olló Metalkraft MTBS 2100-40B
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2022 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 8017 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 2050 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 4 mm |
| Gép magassága | 1280 mm |
| Gép hossza | 2730 mm |
| Gép szélessége | 2160 mm |
| A gép súlya | 2.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































