- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló PROMECAM
- ›
- Hidraulikus guillotine olló PROMECAM 100
Hidraulikus guillotine olló PROMECAM 100
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1991 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 3048 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 6.4 mm |
| Torok mélység | 508 mm |
| Maximális száma löket percenként (automatikus munka) | 70 1/min |
| Gép magassága | 1701.8 mm |
| Gép hossza | 3505.2 mm |
| Gép szélessége | 2133.6 mm |
| A gép súlya | 8.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































