- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló
- ›
- Hidraulikus guillotine olló STROJARNE PIESOK
- ›
- Hidraulikus guillotine olló STROJARNE PIESOK CNTA 3150/25
Hidraulikus guillotine olló STROJARNE PIESOK CNTA 3150/25
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Max. vágási hossz | 3150 mm |
| Maximális vágási vastagsága a fémlemez | 25 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 48 kW |
| Gép magassága | 3180 mm |
| Gép hossza | 4260 mm |
| Gép szélessége | 2780 mm |
| A gép súlya | 24 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |








































