- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek PEGARD
- ›
- Horizontális fúró gépek PEGARD U80
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Loire-Atlantique |
| Gyártási év | 1978 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Machine unplugged |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1200 mm |
| Szélessége munkaasztal | 800 mm |
| Minimum unalmas átmérője | 80 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 10 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1600 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (kézi adagolás) | 1600 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (kézi adagolás) | 800 mm |
| Minimális előtolás Y-tengely | 800 mm/s |
| Száma a T-hornyokkal a asztal | 5 db |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Forgatható munkaasztal (1. tengely) | |
| Forgó asztal | |










































