- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek SAN ROCCO
- ›
- Horizontális fúró gépek SAN ROCCO MEC 4
Horizontális fúró gép SAN ROCCO MEC 4
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Milano |
| Gyártási év | 1971 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Orsófurat | 120 mm |
| Hossza munkaasztal | 1500 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1200 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 5000 kg |
| Power of orsó meghajtó | 15 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 9 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 2100 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1500 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
| A gép súlya | 16.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |














































