- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek Stanko
- ›
- Horizontális fúró gépek Stanko 2620B
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Zachodniopomorskie |
| Gyártási év | 1973 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - külön fizetendő |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1250 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1120 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 3000 kg |
| Power of orsó meghajtó | 8.3 kW |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1090 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1000 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 1000 mm |
| A gép súlya | 12.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































