- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS VANDORF
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS VANDORF WHQ 13.8 CNC
Horizontális fúró gép TOS VANDORF WHQ 13.8 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 251408 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Orsófurat | 130 mm |
| Hossza munkaasztal | 1800 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1600 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 12000 kg |
| Maximális fordulatszám az orsó | 0 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 3500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 2000 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 1250 mm |
| A gép súlya | 35000 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |















































