- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS VANSDORF
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS VANSDORF WHN 13 CNC
Horizontális fúró gép TOS VANSDORF WHN 13 CNC
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Cím | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Irányítószám | 6909 DA |
| terület | Gelderland |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategória | Fúrógépek TOS VANSDORF › |
| Gyártó | TOS VANSDORF › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 9612 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1800 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1600 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 3500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 2000 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 8000 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 8000 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 8000 mm/s |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































