- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS VARNSDORF
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS VARNSDORF W 9
Horizontális fúró gép TOS VARNSDORF W 9
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Loire |
| Gyártási év | 1978 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Orsófurat | 90 mm |
| Hossza munkaasztal | 1100 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1000 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 28 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1400 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1200 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1000 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Forgó asztal | |
| Folyékony hűtőrendszer | |










































