- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS VARNSDORF
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS VARNSDORF WHN 13,8 B
Horizontális fúró gép TOS VARNSDORF WHN 13,8 B
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Treviso |
| Gyártási év | 1986 |
| Szavatosság | Garancia csomagtartó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Szélessége munkaasztal | 1800 mm |
| Utazás hossza X-tengely (kézi adagolás) | 3500 mm |
| Minimális előtolás Y-tengely | 2000 mm/s |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC vezérlés | |
















































