- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS W 75 (GO 2014)
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5381 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 950 mm |
| Szélessége munkaasztal | 950 mm |
| Maximum unalmas átmérője | 75 mm |
| Power of orsó meghajtó | 11 kW |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1800 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1000 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1200 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 900 mm |
| A gép súlya | 10.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)
-9-s.jpg)
-10-s.jpg)
-11-s.jpg)
-12-s.jpg)
-13-s.jpg)
-14-s.jpg)
-15-s.jpg)
-16-s.jpg)
-17-s.jpg)
-18-s.jpg)
-19-s.jpg)
-20-s.jpg)
-21-s.jpg)







































