- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS WH 80
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1966 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 7116 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Orsófurat | 80 mm |
| Hossza munkaasztal | 1090 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1000 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1250 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 940 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 1250 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































