- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS
- ›
- Horizontális fúró gépek TOS WHN13.8 C
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | A2374660 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Orsófurat | 130 mm |
| Hossza munkaasztal | 1800 mm |
| Szélessége munkaasztal | 2200 mm |
| Power of orsó meghajtó | 32 kW |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 3500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1250 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 2000 mm |
| Gép magassága | 4900 mm |
| Gép hossza | 7200 mm |
| Gép szélessége | 7800 mm |
| A gép súlya | 42 t |
Berendezés | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| CNC vezérlés | |
| Folyékony hűtőrendszer | |














































