- UniMachines
- ›
- Fúrógépek
- ›
- Horizontális fúró gépek
- ›
- Horizontális fúró gépek UNION
- ›
- Horizontális fúró gépek UNION CNC BFT 90/5.2
Horizontális fúró gép UNION CNC BFT 90/5.2
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Overijssel |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 7711 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Orsófurat | 102 mm |
| Hossza munkaasztal | 1120 mm |
| Szélessége munkaasztal | 1000 mm |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1600 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1210 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 1600 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 135 | |

















































