- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek EISELE
- ›
- Körkörös hideg fűrészek EISELE VMS 1
Körkörös hideg fűrész EISELE VMS 1
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1991 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum tengely átmérő (vágott 90 fok) | 90 mm |
| Maximum körfűrész átmérő | 275 mm |
| Minimális fordulatszám a fűrész | 40 1/min |
| Maximális fordulatszám a fűrész | 80 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 4 kW |
| Gép magassága | 1550 mm |
| Gép szélessége | 850 mm |
| Gép hossza | 1000 mm |
| A gép súlya | 0.25 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































