- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek KALTENBACH
- ›
- Körkörös hideg fűrészek KALTENBACH RKT - 631 HG
Körkörös hideg fűrész KALTENBACH RKT - 631 HG
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia 3 hónapig |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum körfűrész átmérő | 710 mm |
| Maximális fordulatszám a fűrész | 11 1/min |
| Maximum körfűrész átmérő | 710 mm/min |
| Teljes teljesítmény igény | 5 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| Sima beállítása a fordulatszám | |
| Digitális kijelző a fordulatszám | |
| Sima beállítása a fűrész előtolás | |
| Digitális kijelző a vágási szög | |
| Hidraulikus satu | |
| Hidraulikus szorító vágás csomagolásban | |
| Hátsóilleszték az intézkedés | |
| Automatikus anyagot adagoló | |
| Görgős szállítópálya | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |
















































