- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek MEC BROWN
- ›
- Körkörös hideg fűrészek MEC BROWN IPB 75
Körkörös hideg fűrész MEC BROWN IPB 75
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1975 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum körfűrész átmérő | 280 mm |
| Gép magassága | 1800 mm |
| Gép szélessége | 500 mm |
| Gép hossza | 800 mm |
| A gép súlya | 0.18 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Folyékony hűtőrendszer | |










































