- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek PEDRAZZOLI
- ›
- Körkörös hideg fűrészek PEDRAZZOLI Super Brown Spezial
Körkörös hideg fűrész PEDRAZZOLI Super Brown Spezial
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 15573 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Teljes teljesítmény igény | 1.8 kW |
| Gép magassága | 2000 mm |
| Gép szélessége | 700 mm |
| Gép hossza | 1000 mm |
| A gép súlya | 0.34 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |


















































