- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek RAPID
- ›
- Körkörös hideg fűrészek RAPID DGL 500
Körkörös hideg fűrész RAPID DGL 500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 12807208 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum körfűrész átmérő | 550 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 3 kW |
| Gép magassága | 1700 mm |
| Gép szélessége | 6400 mm |
| Gép hossza | 1400 mm |
| A gép súlya | 1.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































