- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek STANKOIMPORT
- ›
- Körkörös hideg fűrészek STANKOIMPORT 8 G 662
Körkörös hideg fűrész STANKOIMPORT 8 G 662
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Sachsen |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum tengely átmérő (vágott 90 fok) | 300 mm |
| Maximum körfűrész átmérő | 720 mm |
| Minimális fordulatszám a fűrész | 3 1/min |
| Maximális fordulatszám a fűrész | 16.9 1/min |
| Minimális sebesség a fűrész takarmány | 6.9 mm/min |
| Maximum körfűrész átmérő | 42.3 mm/min |
| Teljes teljesítmény igény | 4 kW |
| Gép magassága | 1800 mm |
| Gép szélessége | 2000 mm |
| Gép hossza | 2400 mm |
| A gép súlya | 3.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Chip transporter | |









































