- UniMachines
- ›
- Fűrészgépek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek
- ›
- Körkörös hideg fűrészek TRENNJAeGER
- ›
- Körkörös hideg fűrészek TRENNJAeGER VC 320 SA
Körkörös hideg fűrész TRENNJAeGER VC 320 SA
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Franciaország |
| terület | Rhône |
| Gyártási év | 1983 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum tengely átmérő (vágott 90 fok) | 220 mm |
| Maximum körfűrész átmérő | 320 mm |
| Gép magassága | 1800 mm |
| Gép szélessége | 800 mm |
| Gép hossza | 2000 mm |
| A gép súlya | 0.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































