- UniMachines
- ›
- Gyalugépek
- ›
- Kúpkerekes hajtómű gépek
- ›
- Kúpkerekes hajtómű gépek HURTH
- ›
- Kúpkerekes hajtómű gépek HURTH ZSA 551
Kúpkerekes hajtómű gép HURTH ZSA 551
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Spanyolország |
| terület | Barcelona |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális modul | 8 mm |
| Minimális modul | 1 mm |
| Minimális átmérője a fogaskerék | 190 mm |
| Maximális átmérője fogaskerék | 550 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 2.2 kW |
| A gép súlya | 6.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































