- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép AGEMA
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép AGEMA PLUS AS 500/T
Kútfúrás elektromos kisülés gép AGEMA PLUS AS 500/T
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1983 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális megmunkálási áram | 40 A |
| Hossza a asztal | 480 mm |
| Szélessége a asztal | 350 mm |
| Maximum utazási hossz X-tengely | 350 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 250 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 300 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |









































