- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES D 420
Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES D 420
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1977 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza a asztal | 600 mm |
| Szélessége a asztal | 450 mm |
| Gép magassága | 2700 mm |
| Gép hossza | 1650 mm |
| Gép szélessége | 1800 mm |
| A gép súlya | 1.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Központi kenés | |
| Műszaki dokumentáció | |









































