- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES FORM 4-LC
Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES FORM 4-LC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | New York |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális megmunkálási áram | 75 A |
| Maximum utazási hossz X-tengely | 520.7 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 419.1 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 304.8 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |















































