- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES roboform
Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES roboform
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| Gyártási év | 1998 |
| Szavatosság | Garancia csomagtartó |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | A nyugta |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza a asztal | 800 mm |
| Szélessége a asztal | 500 mm |
| Maximum utazási hossz X-tengely | 500 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 350 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 350 mm |
| Maximum munkadarabok hossz (X) | 1000 mm |
| Maximum munkadarabok súlya (Z) | 800 mm |
| Maximális munkadarabok szélessége (Y) | 300 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| CNC vezérlés | |
| Szinkron tengelyek X, Y és Z. | |
| C-tengely (elektróda forgatás) | |








































