- UniMachines
- ›
- Elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES
- ›
- Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES Roboform 54P
Kútfúrás elektromos kisülés gép CHARMILLES Roboform 54P
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5896 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális megmunkálási áram | 64 A |
| Hossza a asztal | 750 mm |
| Szélessége a asztal | 500 mm |
| Maximum utazási hossz X-tengely | 600 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 400 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 450 mm |
| A gép súlya | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |




















































