Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2008 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 80 t |
| Maximális átmérője vágott kör alakú sáv | 45 mm |
| Száma eszközök torony | 1 db |
| Teljesítmény igény | 11 kW |
| Száma hidraulikus működtető | 2 db |
| Gép magassága | 2010 mm |
| Gép hossza | 2170 mm |
| Gép szélessége | 820 mm |
| A gép súlya | 2.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Foot vezérlés | |
| Hidraulikus hajtás | |
| Állomás vágására kerek bar | |
| Állomás vágására négyzetrúdhoz | |
| Állomás vágási sík bar | |
| Állomás vágási szög bar | |
| Állomás vágására csatorna bar | |
| Állomás vágására T gerenda | |
| Állomás vágására H gerenda | |
| Állomás lyukasztó sarkok | |
| Állomás lyukasztgatja | |
| Fej, egyetlen eszközzel | |
| CE nyilatkozat | |
















































