- UniMachines
- ›
- Guillotine olló
- ›
- Lakatos gépek
- ›
- Lakatos gépek GEKA
- ›
- Lakatos gépek GEKA HYDRACROP 100 SD
Lakatos gép GEKA HYDRACROP 100 SD
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Pennsylvania |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | TK-20189 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 163.3 t |
| Maximális átmérője vágott kör alakú sáv | 50.8 mm |
| Maximális vastagsága a vágás négyszögrúdhoz | 50.8 mm |
| Maximális vastagsága vágott lapos sáv | 25.4 mm |
| Hossza a pengék vágási lapos rudak | 609.6 mm |
| Maximális vastagsága a perforált fémlemez | 38.1 mm |
| Torok mélység (távolság a keret, hogy a csúszka tengely) | 609.6 mm |
| Gép magassága | 2133.6 mm |
| Gép hossza | 2438.4 mm |
| Gép szélessége | 914.4 mm |
| A gép súlya | 3.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































