- UniMachines
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek BOSCHERT
- ›
- Lyukasztó gépek BOSCHERT COMBI-CUT
Lyukasztó gép BOSCHERT COMBI-CUT
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2006 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5249 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 28.6 t |
| Maximális hossza a fémlemez (X) | 2500 mm |
| Maximális szélessége a fémlemez (Y) | 1250 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 60 m/min |
| Maximális előtolás Y-tengely | 60 m/min |
| A gép súlya | 14.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |















































