- UniMachines
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek BOSCHERT
- ›
- Lyukasztó gépek BOSCHERT TWIN 1250 ROTATION
Lyukasztó gép BOSCHERT TWIN 1250 ROTATION
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2006 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 4515 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 28 t |
| Maximális vastagsága a fémlemez | 6 mm |
| Asztal hosszát (X) | 2000 mm |
| Asztal szélessége (Y) | 1250 mm |
| A gép súlya | 10.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |

























































