- UniMachines
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek IMAC
- ›
- Lyukasztó gépek IMAC KFA 200/6
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Milano |
| Gyártási év | 1994 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális vastagsága a fémlemez | 6 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 2.2 kW |
| Gép magassága | 1000 mm |
| Gép hossza | 920 mm |
| Gép szélessége | 970 mm |
| A gép súlya | 0.39 t |
Berendezés | |
|---|---|
| CE nyilatkozat | |









































