- UniMachines
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek TRUMPF
- ›
- Lyukasztó gépek TRUMPF CS-20
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1979 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 20.4 t |
| Asztal hosszát (X) | 2997.2 mm |
| Asztal szélessége (Y) | 889 mm |
| Maximum lyukasztó sebessége (ütközések száma percenként) | 750 1/min |
| Gép magassága | 2260.6 mm |
| Gép hossza | 3048 mm |
| Gép szélessége | 2616.2 mm |
| A gép súlya | 6.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































