- UniMachines
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek TRUMPF
- ›
- Lyukasztó gépek TRUMPF TRUMATIC 200 R
Lyukasztó gép TRUMPF TRUMATIC 200 R
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 16.8 t |
| Maximális vastagsága a fémlemez | 6.4 mm |
| Maximum utazási hossz X-tengely | 2070 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 1280 mm |
| Gép magassága | 2200 mm |
| Gép hossza | 6000 mm |
| Gép szélessége | 5600 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































