- UniMachines
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek
- ›
- Lyukasztó gépek Wicona
- ›
- Lyukasztó gépek Wicona 75EVO
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 2015 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 15725 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Gép magassága | 1300 mm |
| Gép hossza | 700 mm |
| Gép szélessége | 500 mm |
| A gép súlya | 0.26 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |








































