- UniMachines
- ›
- Laboratóriumi berendezések
- ›
- Mérőgépek
- ›
- Mérőgépek Etalon
- ›
- Mérőgépek Etalon DERBY 454 3D
Mérőgép Etalon DERBY 454 3D
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 4950 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum utazási hossz X-tengely | 457 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 508 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 406 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |















































