Mérőgép L K G 90 C 20.12.10
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Pennsylvania |
| Gyártási év | 2002 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum utazási hossz X-tengely | 2133.6 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 1219.2 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 1016 mm |
| Gép magassága | 2311.4 mm |
| Gép hossza | 3225.8 mm |
| Gép szélessége | 2006.6 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Számítógép-vezérlés | |
| Számítógép szoftver kutatás | |
| CE nyilatkozat | |

















































