- UniMachines
- ›
- Laboratóriumi berendezések
- ›
- Mérőgépek
- ›
- Mérőgépek MITUTOYO
- ›
- Mérőgépek MITUTOYO QVC 30 Quick Vision PRO QV202
Mérőgép MITUTOYO QVC 30 Quick Vision PRO QV202
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2010 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum utazási hossz X-tengely | 200 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 200 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 200 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Számítógép-vezérlés | |
| Műszaki dokumentáció | |













































