Mérőgép NUMEREX CS 100
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum utazási hossz X-tengely | 450 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 450 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 250 mm |
| A gép súlya | 1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Számítógép-vezérlés | |












































