Mérőgép TESA MICRO MS 343
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximum utazási hossz X-tengely | 365 mm |
| Maximum utazási hossz Y-tengely | 406 mm |
| Maximum utazási hossz Z-tengely | 305 mm |
| Maximális terhelés a mérési asztal | 68 kg |
| A gép súlya | 250 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Számítógép-vezérlés | |
| Számítógép szoftver kutatás | |











































