- UniMachines
- ›
- Fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek BATTENFELD
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek BATTENFELD BAT 8500-6300 S
Műanyag fröccsöntő gép BATTENFELD BAT 8500-6300 S
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Záróerő | 850 t |
| Injection kapacitás | 4560 cm3 |
| Injection súly | 4250 g |
| Minimális távolság a lemezek között szereléshez az öntőforma | 525 mm |
| Maximális távolság a lemezek között szereléshez az öntőforma | 950 mm |
| Közötti távolság az oszlopok (vízszintes) | 1020 mm |
| Közötti távolság az oszlopok (függőleges) | 1020 mm |
| Csavar-Ø | 115 mm |
| Maximális befecskendezési nyomás | 136.3 MPa |
| Gép hossza | 12000 mm |
| Gép szélessége | 2100 mm |
| Gép magassága | 3100 mm |
| Súlya a fröccsöntő gép | 52 t |
Berendezés | |
|---|---|
| UNILOG 4000 | |
| CNC vezérlés | |













































