- UniMachines
- ›
- Fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek ENGEL
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek ENGEL ES 330/80 HL
Műanyag fröccsöntő gép ENGEL ES 330/80 HL
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1995 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Záróerő | 80 t |
| Injection súly | 140 g |
| Hossza a fröccsöntésével löket | 500 mm |
| Magassága a lemez szerelhető az öntőforma | 710 mm |
| Szélessége a lemez szerelhető az öntőforma | 660 mm |
| Hossza kidobó löket | 280 mm |
| Csavar-Ø | 35 mm |
| Maximális befecskendezési nyomás | 160 MPa |
| Gép hossza | 3910 mm |
| Gép szélessége | 1380 mm |
| Gép magassága | 2050 mm |
| Súlya a fröccsöntő gép | 5.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| ENGEL CC100 | |
| CNC vezérlés | |
| Cores | |
| Robot kész alkatrészek | |














































