- UniMachines
- ›
- Fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek JONWAI
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek JONWAI JW-180SD
Műanyag fröccsöntő gép JONWAI JW-180SD
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2010 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Záróerő | 180 t |
| Injection kapacitás | 678 cm3 |
| Magassága a lemez szerelhető az öntőforma | 720 mm |
| Szélessége a lemez szerelhető az öntőforma | 720 mm |
| Közötti távolság az oszlopok (vízszintes) | 480 mm |
| Közötti távolság az oszlopok (függőleges) | 480 mm |
| Hossza kidobó löket | 130 mm |
| Csavar-Ø | 60 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 37 kW |
| Hossza a löket a befecskendezőfúvóka | 240 mm |
| Gép hossza | 5950 mm |
| Gép szélessége | 1400 mm |
| Gép magassága | 1920 mm |
| Súlya a fröccsöntő gép | 6.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |















































