- UniMachines
- ›
- Fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek KRAUSS MAFFEI
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek KRAUSS MAFFEI KM 160-750CX
Műanyag fröccsöntő gép KRAUSS MAFFEI KM 160-750CX
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Záróerő | 163.2 t |
| Hossza a fröccsöntésével löket | 650 mm |
| Magassága a lemez szerelhető az öntőforma | 820 mm |
| Szélessége a lemez szerelhető az öntőforma | 845 mm |
| Power a kidobó | 2.3 t |
| Hossza kidobó löket | 150 mm |
| Csavar-Ø | 45 mm |
| Maximális befecskendezési nyomás | 233.6 MPa |
| Teljes teljesítmény igény | 22 kW |
| Súlya a fröccsöntő gép | 6.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |












































