- UniMachines
- ›
- Fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek VAN DORN
- ›
- Műanyag fröccsöntő gépek VAN DORN 85 HT-5 F
Műanyag fröccsöntő gép VAN DORN 85 HT-5 F
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | California |
| Gyártási év | 1994 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Záróerő | 77.1 t |
| Injection súly | 141.7 g |
| Hossza a fröccsöntésével löket | 76.2 mm |
| Magassága a lemez szerelhető az öntőforma | 579.1 mm |
| Szélessége a lemez szerelhető az öntőforma | 569 mm |
| Közötti távolság az oszlopok (vízszintes) | 406.4 mm |
| Közötti távolság az oszlopok (függőleges) | 345.4 mm |
| Hossza kidobó löket | 158.8 mm |
| Szivattyú teljesítmény | 11.2 kW |
Berendezés | |
|---|---|
| PATHFINDER 4500 | |
| CNC vezérlés | |









































