- UniMachines
- ›
- Élhajlító
- ›
- Mechanikus élhajlító
- ›
- Mechanikus élhajlító CINCINNATI
- ›
- Mechanikus élhajlító CINCINNATI SERIES 9
Mechanikus élhajlító CINCINNATI SERIES 9
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1977 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 208.7 t |
| Maximális hajlítási hosszúság | 3556 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 76.2 mm |
| Közötti távolság keretek | 3048 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































